ابزار سئو و آنالیز سایت

داشبورد مرکز سئو ایران

داشبورد ابزار سئو چه خدماتی ارائه می دهد؟

خطاهای سئو

خطاهای سئو سایت

به صورت اتوماتیک هر هفته صفحات سایت شما برای بیش از 20 خطا سئو داخلی (لینک شکسته، عنوان‌های تکراری، کوتاه و خالی، تگ توضیحات تکراری، عدم استفاده از تگ alt تصویر، عدم استفاده از تگ H1، لینک‌های داخلی، خارجی و...) آنالیز سئو سایت می‌شود و نتایج آن در سه دسته‌ی خطاهای با اهمیت بالا، متوسط و کم قرار می‌گیرند.

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

رتبه خود و رقبا را برای هر کلمه کلیدی در گوگل روزانه بررسی نمایید. سئوی داخلی صفحات فرود خود را با رقبا (از لحاظ تعداد کلمه کلیدی در عنوان، محتوا، تگ h1، تگ توضیحات، تعداد تصاویر و ... ) مقایسه نمایید. ابزار تحقیق کلمه کلیدی، پیشنهاد کلمات کلیدی مرتبط، ترند یکساله کلمات کلیدی، ارزیابی سایت‌های برتر و … از ابزارهای این بخش است.

سرعت بارگذاری سایت

سرعت بارگذاری سایت

روزانه سرعت بارگذاری سایت در دو نسخه‌ی موبایل و رومیزی براساس پارامترهای گوگل بررسی و امتیازدهی می‌شود. با ورود به هر بخش امتیاز سایت را از 100 به همراه مواردی که برای افزایش سرعت بارگذاری باید اصلاح و رفع گردد به همراه توضیحات کامل مشاهده نمایید. همچنین روزانه میزان انطباق سایت با نسخه‌ی موبایل نیز بررسی می‌گردد.

آنالیز سایت در نتایج گوگل

آنالیز سایت در نتایج گوگل

با اتصال سرچ کنسول گوگل به داشبورد، روزانه وضعیت سایت شما در نتایج گوگل براساس این اطلاعات دسته بندی می‌شود. می توانید به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و 90 روزه ببینید در چه کلمات کلیدی؟ از کدام کشورها؟ با چه وسیله ای؟ سایت شما و در چه رتبه هایی از نتایج نمایش داده شده و چند بار از این نمایش ها کلیک شده‌اند.

خطاهای کاوش گوگل

خطاهای کاوش گوگل

اگر سرچ کنسول گوگل را به داشبورد متصل نمایید. روزانه روند کاوش گوگل در سایت ارزیابی و خطاها در 6 دسته مختلف رومیزی و 9 دسته موبایل مرتب می‌شوند. شما می‌توانید ببینید هر خطا مربوط به چه آدرسی است؟، برای اولین در چه تاریخی کشف شده است؟، کد خطا چه عددی است؟، آیا در نقشه سایت شما وجود دارد؟، آیا ...

بک لینک ها

بک لینک ها

به صورت روزانه اعتبار سایت، اعتبار صفحه‌ی اول، اطلاعات کل بک‌لینک‌ها و سایت‌های بک لینک دهنده استخراج می‌شود. شما می‌توانید ببینید هر بک لینک از چه سایتی، از چه صفحه‌ای، با چه متنی و به کدام صفحه ازسایت شما لینک داده است، همچنین می‌توانید رقیب خود را نیز وارد نمایید تا اطلاعات بک لینک آن را مشاهده نمایید.

سرویس ها

طراحی واسط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)

یکی از پارامترهای مهم در حفظ و بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل، تجربه‌ی خوب کاربران هنگام بازدید از سایت است. تجربه‌ی خوب کاربر نیازمند دسترسی سریع به خدمت یا سرویسی است که وب‌سایت شما ارائه می‌دهد (معماری سایت باید دقیق باشد)، همچنین ظاهر حرفه‌ای، رنگبندی مناسب و در مجموع رعایت قوانین UI/UX به بهبود تجربه کاربر کمک میکند. مرکز سئو ایران در حوزه‌ی طراحی و باز طراحی ظاهر وب سایت یا اپلیکیشن شما و همچنین طراحی تجربه کاربری با توجه به نوع خدمت یا سرویسی که به مشتریان خود ارائه می‌دهید می‌تواند به شما کمک کند.

طراحی واسط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
سرویس ها

تولید محتوا توسط برندهای پیشرو استفاده می‌شود

تحقیقات جهانی نشان می‌دهد اکثریت وسیع کسب و کارها از بازاریابی محتوا بهره می‌برند. این موضوع توسط بسیاری از شرکت‌های بزرگ جهانی، کشوری تا کسب و کارهای کوچک در سراسر دنیا استفاده می‌شود. به طور خاص سه دلیل و مزیت اصلی برای استفاده از بازاریابی محتوا وجود دارد. این موارد شامل افزایش فروش، صرفه‌جویی در هزینه و یافتن مشتریانی با وفاتر می‌شود. مرکز سئو ایران می‌تواند در این مسیر همراه و حامی شما باشد.

تولید محتوا به صورت تخصصی
ارتباط با ما

ما با دانش خود می‌توانیم در بهبود سئو سایت به شما کمک کنیم