ابزار سئو و آنالیز سایت

داشبورد مرکز سئو ایران

داشبورد ابزار سئو چه خدماتی ارائه می دهد؟

خطاهای سئو

خطاهای سئو

به صورت اتوماتیک هر هفته 1000 صفحه ی سایت شما برای 20 خطای سئو بررسی و نتایج آن در سه دسته ی خطاهای با اهمیت بالا، متوسط و کم قرار می گیرند. این امکان وجود دارد که تا خطاهایی که رفع کردید را نیز تایید یا صرفنظر کنید. از این در حالیست تمامی بررسی گذشته نیز آرشیو شده و امکان دسترسی به آنها وجود دارد.

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

روزانه برای هر کلمه کلیدی انتخابی رتبه ی خود و رقبا را در گوگل مشاهده، وضعیت 10 سایت اول در گوگل را براساس پارامترهای اعتبار سایت، تعداد بک لینک و ... ارزیابی و وضعیت ترند کلمه کلیدی انتخابی را در یک سال گذشته بررسی نمایید. یا از بخش تحقیق کلمه کلیدی اطلاعات کاملی درباره ی آن کلمه به شما داده می شود.

سرعت بارگذاری سایت

سرعت بارگذاری سایت

روزانه سرعت بارگذاری سایت در دو نسخه ی موبایل و رومیزی براساس پارامترهای گوگل بررسی و امتیازدهی می شود. با ورود به هر بخش امتیاز سایت را از 100 به همراه مواردی که برای افزایش سرعت بارگذاری باید اصلاح و رفع گردد به همراه توضیحات کامل مشاهده نمایید. همچنین روزانه میزان انطباق سایت با نسخه ی موبایل نیز بررسی می گردد.

آنالیز سایت در نتایج گوگل

آنالیز سایت در نتایج گوگل

با اتصال سرچ کنسول گوگل به داشبورد، روزانه وضعیت سایت شما در نتایج گوگل براساس این اطلاعات دسته بندی می شود. می توانید به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و 90 روزه ببینید در چه کلمات کلیدی؟ از کدام کشورها؟ با چه وسیله ای؟ سایت شما و در چه رتبه هایی از نتایج نمایش داده شده و چند بار از این نمایش ها کلیک شده اند.

خطاهای کاوش گوگل

خطاهای کاوش گوگل

اگر سرچ کنسول گوگل را به داشبورد متصل نمایید. روزانه روند کاوش گوگل در سایت ارزیابی و خطاها در 6 دسته مختلف رومیزی و 9 دسته موبایل مرتب می شوند. شما می توانید ببینید هر خطا مربوط به چه آدرسی است؟، برای اولین در چه تاریخی کشف شده است؟، کد خطا چه عددی است؟، آیا در نقشه سایت شما وجود دارد؟، آیا ...

بک لینک ها

بک لینک ها

به صورت روزانه اعتبار سایت، اعتبار صفحه ی اول، اطلاعات کل بک لینک ها و سایت های بک لینک دهنده استخراج می شود. شما می توانید ببینید هر بک لینک از چه سایتی، از چه صفحه ای، با چه متنی و به کدام صفحه ازسایت شما لینک داده است، همچنین می توانید رقیب خود را نیز وارد نمایید تا اطلاعات بک لینک آن را مشاهده نمایید.

سرویس ها

طراحی واسط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)

یکی از پارامترهای مهم در حفظ و بهبود رتبه سایت در نتایج گوگل، تجربه ی خوب کاربران هنگام بازدید از سایت است. تجربه ی خوب کاربر نیازمند دسترسی سریع به خدمت یا سرویسی است که وبسایت شما ارائه میدهد (معماری سایت باید دقیق باشد)، همچنین ظاهر حرفه ای، رنگبندی مناسب و در مجموع رعایت قوانین UI/UX به بهبود تجربه کاربر کمک میکند. مرکز سئو ایران در حوزه ی طراحی و باز طراحی ظاهر وب سایت یا اپلیکیشن شما و همچنین طراحی تجربه کاربری با توجه به نوع خدمت یا سرویسی که به مشتریان خود ارائه می دهید میتواند به شما کمک کند.

طراحی واسط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
سرویس ها

تولید محتوا توسط برندهای پیشرو استفاده می شود

تحقیقات جهانی نشان می دهد اکثریت وسیع کسب و کارها از بازاریابی محتوا بهره می برند. این موضوع توسط بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی، کشوری تا کسب و کارهای کوچک در سراسر دنیا استفاده می شود. به طور خاص سه دلیل و مزیت اصلی برای استفاده از بازاریابی محتوا وجود دارد. این موارد شامل افزایش فروش، صرفه جویی در هزینه و یافتن مشتریانی با وفاتر می شود. مرکز سئو ایران می تواند در این مسیر می تواند همراه و حامی شما باشد.

تولید محتوا به صورت تخصصی
ارتباط با ما

ما با دانش خود میتوانیم به موفقیت کسب و کار شما کمک کنیم